Можливості розвитку для малого і середнього бізнесу

неділя, 4 грудня 2016 р.

Семінар “Інтернет Речей та проекти у рамках Горизонт 2020. Створення першого інноваційного хабу Інтернету Речей в Україні”, 9 грудня 2016, м.Львів


Дата та час проведення: 9 грудня 2016 року, 10.00 – 15.00 Місце проведення: Національний університет «Львівська Політехніка», м.Львів, вул. С.Бандери 12, ауд. 226
Реєстрація до 8 грудня (до 15:00) за посиланням: https://goo.gl/6woCs1
Про проект: Українські виробничі підприємства мають всі шанси стати конкурентоспроможними на світовому та європейському рівні завдяки технологічним інноваціям. I4MS (ІКТ Інновації для Виробничих МСП) - це масштабна ініціатива ЄС (бюджет ~110 млн. євро) для сприяння впровадженню інновацій серед виробничих підприємств. Запущена у 2013, вона являє собою мережу з 30+ хабів цифрових інновацій та центрів компетенцій, що є платформою для співпраці різних гравців інноваційної екосистеми: розробників інновацій, виробничих підприємств та науково-дослідницьких центрів. Специфікою програми є орієнтація саме на малі та середні підприємства.
Інноваційні хаби надають доступ виробничим підприємствам, як наприклад Zanussi та Koenigsegg, до високих технологій, що включають Інтернет речей (ІоТ), високопотужні комп’ютерні обчислення, лазерні технології та робототехніку, та до залучення грантового фінансування. Розробники технологічних рішень отримують можливість швидкої та полегшеної комерціалізації нових продуктів.

Першим технологічним фокусом роботи такого хабу в Україні, дослідження можливості створення якого проводиться на базі НУ Львівська Політехніка, стануть технології Інтернету речей (ІоТ) та виробничих кіберфізичних систем.

Семінар 9 грудня – це можливість, з одного боку, для виробничих компаній дізнатись про можливості мережі I4MS, з іншого боку, для розробників ІоТ рішень чи виробничих кіберфізичних систем - про грантове фінансування на впровадження цифрових інновацій (ІоТ) у розмірі 120 тис. євро за рахунок програм ЄС. Семінар - це можливість вивчити прикладні кейси реалізації ІКТ інновацій виробничими малими та середніми підприємствами, долучитися до мережі I4MS та дізнатися про рішення парадигми Індустрії 4.0 для бізнесу. Крім того учасники матимуть змогу дізнатися про можливості програми Горизонт2020 та отримання грантового фінансування у розмірі до 2,5 млн. євро на розвиток інноваційних проектів.

Організаційні аспекти семінару:
Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 8 грудня 2016 р. до 15.00.

Дата та час проведення: 9 грудня 2016 року, 10.00 – 15.00

Місце проведення: Національний університет «Львівська Політехніка», м.Львів, вул. С.Бандери 12, ауд. 226

Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.
Програму семінару можна завантажити за посиланням: https://goo.gl/nuMFty
Детальний опис проекту “Хаб-Лабораторія Інтернету Речей” розміщено за посиланням: https://goo.gl/vOdyZ6
 
Контактна інформація:
Іван Кульчицький, тел. 0509292396, Email:  kul.ivan@gmail.com

Розпочався проект “Хаб-лабораторія Інтернету речей”


Консорціум у складі ГО Агенція Європейських Інновацій, Національний університет Львівська Політехніка та компанія Сівітта Україна впроваджує проект, що отримав підтримку у рамках конкурсу європейської ініціативи I4MS (http://i4ms.eu/) для створення інноваційного хабу зі спеціалізацією у сфері IoТ.

“Хаб-лабораторія Інтернету речей”
 буде платформою для співпраці між виробничими підприємствами, розробниками інноваційних рішень та наукою. Метою інноваційного Хабу є підтримка розробки та використання технологій Інтернету речей і цифрового виробництва як конкурентної переваги для виробничих малих і середніх підприємств.

Мета 
проекту полягає у консолідації діяльності місцевих провідних організацій у сфері Інтернету речей, щоб закласти основу для розвитку інноваційної екосистеми у Західній Україні шляхом створення регіонального виробничого інноваційного хаб, присвяченого ІоТ, який стане центром створення та впровадження нових інформаційних технологій та цифрових інновацій, дозволить підвищити якість регіональної екосистеми та цифрове виробництво в регіоні.

Результати проекту 
будуть доступні для всіх регіонів України, а модель діяльності Хабу передбачає співпрацю з всіма ключовими організаціями України.
СЕМІНАРИ ПРОЕКТУ:
м.Львів
Семінар заплановано на 9 грудня.
Реєстрація до 8 грудня (15:00) за посиланням: https://goo.gl/6woCs1
Програма семінару: https://goo.gl/nuMFty.

м. Ужгород
"Соціальні виклики та цифрові технології: можливості в рамках програми Горизонт 2020. Інноваційний хаб у сфері Інтернету речей”
Семінар відбувся: 22 листопада 2016 року

м. Івано-Франківськ
"Інтернет речей та цифрові технології в освіті та бізнесі: проекти у рамках Горизонт 2020. Інноваційний хаб у сфері Інтернету речей”
Семінар відбувся: 24 листопада 2016 року
Матеріали та відео з семінару: http://ncp.pu.if.ua/events/local/iot_2016/index.php

Консорціум:
Агенція європейських інновацій (aei.org.ua). Основним завданням АЄІ є розширення співпраці між Україною і ЄС у сфері ІКТ, відновлюваних джерел енергії, сільського господарства, харчування, здоров'я, науки в рамках програми Горизонт 2020 та інших програм.
Національний університет Львівська політехніка (lp.edu.ua). У НУ ЛП є засоби для досліджень у сфері Інтернету речей, такі як наукові лабораторії, навчальні курси для бакалаврату та магістратури та ін. НУ ЛП буде основою науково-дослідних об'єктів HULIT.
Сівітта Україна (civitta.com.ua). Сівітта – міжнародна консалтингова компанія, яка має більш ніж 6-річний досвід роботи в управлінському консалтингу, в тому числі для малого та середнього бізнесу, підтримки стартапів та інновацій, аналізу та розбудови інноваційних екосистем, розробці державних та регіональних політик у підтримці та розвитку інновацій, управлінні бізнес-акселераторами та залучені фінансування в рамках програми Горизонт 2020.
Проект впроваджується в рамках ініціативи I4MS (Інновації ІКТ для малих і середніх виробничих підприємств), яку втілює Європейська Комісія для підтримки європейського лідерства у виробництві за рахунок впровадження технологій ІКТ. Ця ініціатива присвячена підвищеню конкурентоспроможності європейської виробничої промисловості з особливим акцентом на малі та середні підприємства для задоволення їх потреб в доступі до цифрових технологій, інфраструктури і нових ринків.